Hotel Clarion Old Town Praha

.Clarion Hotel Prague Old Town nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru moderně vybavených pokojů a apartmá v samém srdci Prahy na Starém Městě. Vysoký standard všech služeb garantuje členství hotelu v mezinárodním řetězci CHOICE HOTELS INTERNATIONAL.


Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dvě patra hotelu jsou plně nekuřácká. K dispozici je též bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. Ve všech pokojích Hotelu Clarion Prague Old Town je toto vybavení: klimatizace, telefon s přímou provolbou, bezplatný přístup k Internetu, barevný televizor se satelitními programy a Pay TV, trezor, minibar, žehlička a žehlicí prkno nebo žehlič kalhot, koupelna s vanou a fénem, set na přípravu čaje a kávy. Pro nejnáročnější hosty jsou připravena tři reprezentativní apartmá, která lze případně propojit.


Stylový restaurant Fantasia se 70 místy nabízí denně od 6.30 do 23.00 vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií. Snídaně se podávají formou bufetu, takže si sami vyberete to, na co budete mít chuť. Příjemně zařízená kavárna Café Riva nabízí vynikající kávu a širokou nabídku dalších nápojů i výtečných domácích zákusků, najdete zde 30 pohodlných míst, dále nabídku rychlých pokrmů, plazmovou televizi s rozsáhlou nabídkou sportovních přenosů.


Salonek Bohemia je vhodný pro firemní prezentace, uzavřená jednání a školení. Maximální kapacita je 30 osob. Prezentační a konferenční technika v Hotelu Clarion Prague Old Town je k dispozici. Panorama suite, exkluzivní místo pro setkání uzavřené skupiny do 15 lidí. Velká terasa s výhledem na Pražský hrad.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-clarion-old-town@toprague.cz
Adresa: Hradební 768/9 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Clarion Old Town Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Clarion Old Town Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj102 EUR

Celkem za pobyt:

102 EUR
cca. 2550 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně.
Dětské slevy: 1 dítě do 12 let zdarma v pokoji se 2 dospělými
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist